هر شهروند تربتی یک مروج افتخاری فرهنگ اهدای خون
target="_blank" >
          

اهداکنندگان خون قهرمانان گمنام عرصه درمان هستند که بی منت و خاضعانه قسمتی از وجود خود را به بیماران می بخشند.


 شامگاه پنچشنبه 24 خرداد 97همزمان با14 ژوئن روز جهانی اهداکنندگان خون،طی مراسمی از رکوردداران اهدای خون شهرستان تربت حیدریه تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه ،مراسم روز جهانی اهداکنندگان خون در محل پایگاه تربت حیدریه برگزار شد.در این مراسم که با حضور دارندگان کارت طلایی و نقره ای برگزار گردید ,علیرضاعلاقمند رئیس پایگاه ضمن تبریک این روز بزرگ و تشکر از عزم راسخ این اهداکنندگان جهت مداومت در اهدای خون به بیان سیاست های سازمان در افزایش میزان اهدای مستمر خون به دلیل سلامت بالای این اهداکنندگان ناشی از پرهیز از رفتارهای مخاطره آمیز و آزمایشات مستمر خونهای اهدایی پرداخته و عنوان داشت میزان اهدای مستمر خون در پایگاه تربت حیدریه 53 درصد می باشد که آمار مناسبی است ؛اما ما به دنبال افزایش این آمارها می باشیم.

             

در ادامه به گزارشی از میزان اهدای خون در پایگاه و مراکز درمانی تحت پوشش  پرداخته و عنوان داشت که در سال گذشته بیمارستان رشتخوار به مراکز درمانی ما افزوده شده و در آینده ای نزدیک حداقل دو بیمارستان دیگر نیز به این مجموعه افزوده خواهد شد ؛که این امر نیاز به افزایش آمار اهدای خون در منطقه داشته و تلاشی مضاعف را می طلبد.به همین دلیل از اهداکنندگان مستمر که الگوهای برتر شهرستان هستند خواست که به ترویج فرهنگ اهدای خون در منطقه خصوصاً در بین جوانان بپردازند.

رئیس پایگاه تربت حیدریه همچنین در خصوص نیاز به جلب نظر خیرین شهرستان به سازمان انتقال خون اشاره نموده و اهداکنندگان خون را که با سازمان آشنایی کاملی دارند ،نماینده های خوبی جهت هدایت کمکهای مردمی دانست.

در انتهای مراسم با اهدای لوح سپاس و هدایا از اهداکنندگان تقدیر بعمل آمد.

            
طبقه بندی: مروجان اهدای خون،  فرهنگ سلامت، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 خرداد 1397 توسط روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه انتقال خون تربت حیدریه محفوظ است | طراحی : انجمن دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تربت حیدریه

  • ریه | وبلاگ شخصی | بن تن
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات