هر شهروند تربتی یک مروج افتخاری فرهنگ اهدای خون
target="_blank" >
           

فرماندار ویژه شهرستان در جلسه شورای اداری گفت: مردم با اهدای خون خود انتقال خون تربت حیدریه را در امر خدمت رسانی به نیازمندان یاری کنند.

به گزارش روابط همومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه در جریان جلسه شورای اداری مورخ 23 خرداد 96 ،رییس پایگاه انتقال خون تربت حیدریه به مناسبت 24 خرداد (روز جهانی اهداکنندگان ) گزارشی از عملکرد پایگاه انتقال خون ارائه داد.

علاقمند عنوان کرد که این روز به پاس گرامیداشت مقام والای اهداکنندگان  خون که خون خود را بدون هیچ چشمداشتی برای کمک به نیازمندان و بیماران اهدا می کنند، نامگذاری شده است. وی با بیان اینکه اهدای خون در ایران بصورت کاملا داوطلبانه صورت میگیرد، از خون های اهدایی در کشور به عنوان سالم ترین خون های دنیا یاد کرد.

علاقمند هم چنین عنوان کرد : سازمان انتقال خون به دنبال اینست که همه اهداکنندگان به سمت مستمر شدن پیش روند چرا که خون این افراد با توجه به اینکه مرتبا مورد آزمایش می گیرند جزء سالم ترین خون هاست و خوشبختانه  53%از خون های اهدایی این پایگاه در سال96 را اهداکنندگان مستمر تامین کرده اند که انتظار بیش از این می باشد و از همه عزیزان خواست که این پایگاه را در همه ایام سال مورد حمایت خود قرار دهند.

در پایان معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان با حمایت هم جانبه از پایگاه انتقال خون با ارائه این مطلب که تصادفات درون جاده ای در سال 96، 3118 مورد بوده است که 1027مورد منجر به جرح شده است عنوان کرد که این تعداد مجروح قاعدتا به خون و فرآورده های خونی نیاز پیدا می کنند و لازم است انتقال خون شهرستان را مورد حمایت بیشتر و جدی تر قرار دهیم و از همه همکاران انتقال خون که شبانه روز زحمت می کشند قدردانی و حمایت کرد.

طبقه بندی: فرهنگ سلامت،  سایر اخبار،  کمپین حمایت از اهدای خون، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 خرداد 1397 توسط روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه انتقال خون تربت حیدریه محفوظ است | طراحی : انجمن دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تربت حیدریه

  • ریه | وبلاگ شخصی | بن تن
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات