هر شهروند تربتی یک مروج افتخاری فرهنگ اهدای خون
target="_blank" >
                        

سرپرست اداره حراست اداره کل انتقال خون خراسان رضوی در نشست صمیمی با پرسنل پایگاه انتقال خون تربت حیدریه دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه ، سرپرست اداره حراست اداره کل انتقال خون خراسان رضوی همزمان با ایام الله مبارک دهه ی فجر ضمن حضور در پایگاه انتقال خون تربت حیدریه و بازدید از بخش های مختلف پایگاه ، در نشستی صمیمی درمحل دفتر ریاست پایگاه با پرسنل دیدار نمود.

در ابتدای جلسه علاقمند رئیس پایگاه، گزارش جامع و کاملی از روند فعالیت های انجام شده در پایگاه اعم از خدمات ارائه شده به بیمارستان های تحت پوشش، انواع فرآورده های خونی تولیدی در پایگاه پرداخت و ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی پرسنل پایگاه ، عنوان داشت : این پایگاه یکی از بهترین پایگاه ها از نظر عملکردی در سطح استان بوده و هست.

در ادامه دکتر رضاییان سرپرست اداره حراست اداره کل ، ضمن تبریک ایام خجسته دهه ی فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،با ابراز خورسندی از فعالیت های انساندوستانه ی پرسنل پایگاه در جهت خدمت رسانی  مطلوب به مردم منطقه تحت پوشش با وجود محدودیت های پیش رو بویژه کمبود نیروی انسانی ، از رضایتمندی مسئولین اداره کل و همچنین مسئولین شهرستان از پرسنل و خدمات ارائه شده در پایگاه خبر داد.

دکتر رضاییان هدف اداره حراست را علاوه بر حفاظت فیزیکی ، حراست از شان و منزلت پرسنل عنوان کرد و تلاش در جهت نیل به اهداف والای سازمان را به عنوان یک وظیفه ی انسانی دانست و از همه ی پرسنل خواست تا با تمام توان و وجدان کاری در جهت تامین خون و فرآورده های خونی مورد نیاز بیماران اهتمام ورزند.

طبقه بندی: سایر اخبار، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 15 بهمن 1396 توسط روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه انتقال خون تربت حیدریه محفوظ است | طراحی : انجمن دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تربت حیدریه

  • ریه | وبلاگ شخصی | بن تن