هر شهروند تربتی یک مروج افتخاری فرهنگ اهدای خون
target="_blank" >

مسابقات فوتسال لیگ برتر بانوان استان خراسان رضوی با قهرمانی نیشابور به پایان رسید.
در حاشیه این مسابقات همانگونه که در روزهای گذشته به استحضار رسید سرپرست و جمعی از اعضای هیئت فوتبال استان خراسان رضوی به عضویت کمپین اهدای خون تربت حیدریه در آمده و در ادامه نیز کلیه شرکت کنندگان در مسابقات نیز به جمع اعضای کمپین اهدای خون تربت حیدریه و مروجان افتخاری فرهنگ اهدای خون پیوستند.
همچنین در نشست مشترک سرپرست هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و ریاست و مسئولین کمیته های هیئت فوتبال تربت حیدریه کلیه مسئولین کمیته های این هیئت ضمن عضویت در کمپین اهدای خون تربت حیدریه آمادگی خود را برای اجرای برنامه های پایگاه انتقال خون در راستای توسعه این فرهنگ انسانی و معنوی اعلام داشتند.
رضوی، رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه در این نشست گفت
:

اعلام حمایت خود را از برنامه های پایگاه انتقال خون تربت حیدریه به صورت مکتوب به هیئت فوتبال استان خراسان رضوی و پایگاه انتقال خون تربت حیدریه ارسال خواهیم نمود و آماده ایم تا در نشستی مشترک به بررسی راهکارهای لازم برای جذب اهداکنندگان بپردازیم.

دکتر ارجمندی رئیس پایگاه انتقال خون نیز پس از اطلاع از بیانات ریاست هیئت فوتبال گفت   

                                   

این رویداد ورزشی برای ما فرصت مناسبی بود تا از طریق آن پیام سازمان انتقال خون را منتقل کنیم و همکاری هیئت فوتبال تربت حیدریه و هیئت فوتبال استان خراسان رضوی جای قدردانی و سپاس دارد. من از تمامی کسانی که به ما کمک میکنند تا در راه تامین خون مورد نیاز بیماران گام های خوبی برداریم صمیمانه سپاسگزارم و در حقیقت این اقدامات یک تبلیغ برای شخص یا اشخاص نیست بلکه تبلیغ برای ترویج فرهنگ نوعدوستی از طریق اهدای خون است و امیدواریم که موثر و نتیجه بخش باشد.
وی در ادامه گفت: به هرحال ما تمامی تلاش خود را برای هدفمان بکار می بندیم و برای نتیجه گیری به لطف خداوند متعال چشم داریم و میدانیم که خداوند نیز یاری مان خواهد کرد
.

طبقه بندی: ورزشی،  مروجان اهدای خون، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 مهر 1393 توسط روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه انتقال خون تربت حیدریه محفوظ است | طراحی : انجمن دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تربت حیدریه

  • ریه | وبلاگ شخصی | بن تن
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات