هر شهروند تربتی یک مروج افتخاری فرهنگ اهدای خون
target="_blank" >

مراسم افتتاحیه مسابقات فوتسال لیگ برتر بانوان استان خراسان رضوی با شعار اهدای خون-جوانمردی- نوعدوستی در سالن شهدای نهم دی تربت حیدریه برگزار شد. 
این مراسم با حضور محمود قربانیار، سرپرست هیئت فوتبال استان خراسان رضوی، جعفرزاده رئیس کمیته فوتسال استان و خانم شیبانی مسئول کمیته بانوان استان ، سید احمد رضوی ، رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه و اعضای هیئت و همچنین دکتر ارجمندی ریاست پایگاه انتقال خون تربت حیدریه و با معرفی شعار مسابقات آغاز شد و تیم های حاضر در مسابقات از مقابل مسئولین رژه رفتند.
قربانیار، سرپرست هیئت فوتبال استان خراسان رضوی در سخنان خود ضمن قدردانی از ریاست پایگاه انتقال خون و ریاست هیئت فوتبال تربت حیدریه در معرفی شعار مسابقات گفت:
با معرفی این شعار مسابقات رنگ فرهنگی نیز به خود گرفت و من مفتخرم اعلام نمایم که عضویت کمپین اهدای خون تربت حیدریه را می پذیرم و به آن افتخار میکنم.

وی در ادامه گفت این عمل انسانی(اهدای خون) فرصتی است که به همنوعان خود کمک کنیم و از آنهایی که مرا به این جمع وارد نمودند صمیمانه سپاسگزارم.
ایشان در ادامه پیشنهادی نیز به تیم های شرکت کننده در مسابقات داد و گفت: پیشنهاد میکنم تمامی اعضای تیم های حاضر در مسابقات و اعضای کمیته داوران و اجرایی مسابقات نیز به جمع اعضای این کمپین و مروجان فرهنگ اهدای خون بپیوندند و در راستای توسعه آن نیز تلاش کنند که این پیشنهاد با تشویق حاضران در سالن مواجه شد.

در ادامه نیز سیداحمد رضوی رئیس هیئت فوتبال تربت حیدریه در سخنان خود از پیشنهاد پایگاه انتقال خون تربت حیدریه برای معرفی این شعار قدردانی نمود و گفت: ورزشکاران مروجان جوانمردی و نوعدوستی بوده و هستند و چه زیباست که امروز جمع کثیری از ورزشکاران اعلام حمایت خود را در این شهرستان از ترویج فرهنگ اهدای خون اعلام می نمایند. وی ادامه داد: ورزش در همه ابعاد آن باید مورد نظر قرار گیرد و ورزشکاران به صرف آمادگی و سلامت جسمانی به ورزش نپردازند بلکه در کنار آن بسیاری از مسائل و موضوعات فرهنگی و انساندوستانه را به سایر اقشار جامعه معرفی و منتقل نمایند.
رضوی در ادامه گفت: تصور کنید جان تنها یک نفر در اثر اهدای خون شما و یا معرفی اهمیت اهدای خون توسط شما نجات یابد آنگاه هیچ چیز جای آرامش خاطری را که از این بابت بدست می آورید نمیتواند بگیرد و در حقیقت خداوند ناظر بر تمامی اعمال ماست.
در حاشیه این مراسم سرپرست هیئت فوتبال استان خراسان رضوی در گفتگویی با دکتر ارجمندی رئیس پایگاه انتقال خون تربت حیدریه وضعیت اهدای خون و استقبال مردم را از آن جویا شد که توضیحات کامل از سوی ریاست پایگاه ارائه شد. شایان ذکر است رئیس کمیته فوتسال استان و همچنین رئیس کمیته بانوان استان نیز به عضویت کمپین و مروجان فرهنگ اهدای خون پیوستند و تمامی حاضران با گرفتن عکس با شعار مسابقات رسما به عنوان مروجان افتخاری فرهنگ اهدای خون معرفی شدند.
ادامه دارد..
 
 
طبقه بندی: ورزشی،  مروجان اهدای خون، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 12 مهر 1393 توسط روابط عمومی پایگاه انتقال خون تربت حیدریه
تمامی حقوق این سایت برای پایگاه انتقال خون تربت حیدریه محفوظ است | طراحی : انجمن دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تربت حیدریه

  • ریه | وبلاگ شخصی | بن تن
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات